کشنده البرز

یکی از پرفروش ترین کامیونت های شرکت سایپا دیزل در گروه خودروسازی سایپا کامیون کشنده البرز T375  است. گیربکس قدرتمند 16 دنده کشنده البرزT375 یکی از بارزترین نقاط قوت این کشنده است. کامیون کشنده البرز در دو مدل تک باری و جفت باری برای کاربردهای متفاوت به بازارعرضه می شود. کشنده البرز با تجهیزاتی مانند کروز کنترل، فشار سنج روغن، دکمه استارت موتور خارج از کابین، GPS و … گوی سبقت را در سال های اخیر ازرقیبان خود ربوده است.

این کشنده تنها با طول 6310 میلیمتر و عرض 2500 قابلیت حمل 45000 کیلوگرم وزن بار ناخالص را دارد. ظرفیت مجاز محور جلو 7000 کیلوگرم است این در حالی است که محور عقب تا تقریبا دوبرابر این رقم یعنی  13000 را می تواند تحمل کند.

وزن شاسی در کشنده البرز شامل اتاق کامل، موتور، گیربکس، محورها، فنرها، لاستیک ها ومخزن سوخت ومایعات وابزار می شود، در مجموع 7250 می باشد. این کشنده همچنین دارای مخزن سوخت آلومینیومی به ظرفیت 400 لیتر می باشد. این کشنده دارای 16 دنده جلو و 2 دنده عقب سنکرونیزه می باشد. تعداد سیلندرهای کامیون کشنده البرز 6 عدد می باشد این در حالی است که حجم مجموع سیلندرهای آن 9/8 لیتر می باشد و با این حجم سیلندر، ظرفیت روغن آن بالغ بر6/27 لیتر می باشد.

در دل تک محور کشنده البرز تجهیزاتی مانند بوق شهري و بادي ، اتصالات برق و باد تريلر با سوكت هفت پل ، فيلتر آبگیر سوخت ، كمربند ايمني ، لاستيك زاپاس ، كپسول آتش خاموش كن ، بكسل بند جلو ، جعبه كمك‌هاي اوليه، آفتابگير داخلي ، قفل درب مخزن سوخت ، جك 20 تن و ابزارآلات ، چرخ پنجم 2 اينچي ، علائم و چراغ‌هاي هشداردهنده ، راديو پخش ، چراغ مه شكن عقب و جلو ، مثلث خطر ، شيشه‌ بالابر برقي ، گلگير عقب و جلو ، گارد بغل ، دنده پنج و چراغ قوه ، علائم شبرنگ ، كليد استارت و خاموش نمودن موتور از بيرون اتاق ، بخاري درجا، GPS ، کلید انتخاب مخزن سوخت(در صورت انتخاب) تعبیه شده است که برتری این کشنده نسبت به بقیه را نشان می دهد.

برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی کشنده البرز به ایت ما مراجعه فرمایید.