کامیونت جک

کامیونت جک تولید کشور چین است که طراحی آن متعلق به شرکت موفق ایسوزو است. ایسوزو شرکت موفق خودروسازی ژاپنی است که در زمینه ساخت و طراحی انواع وسایل نقلیه تجاری، ماشین های باربری، کامیون های سبک و سنگین و تولید موتورهای دیزلی فعالیت می نماید. برند JAC یکی از معتبر ترین برند های کشور چین در زمینه تولید خودروهای سبک و سنگین می باشد. این شرکت با سابقه ای بیش از چهل سال در تولید کامیونت و با تولید 250،000 دستگاه کامیونت یکی از برندهای مطرح و رو به رشد تولید کننده کامیونت های با کیفیت، سخت کار و مقرون به صرفه جهان است.

کامیونت جک در سه مدل 3تن، 5تن، 7تن به بازار عرضه می شود. این کامیونت ها هر دارای ضبط و پخش،کولر و فرمان هر سه کامیونت جک هیدرولیک و هر دارای اتاق بار کوچک می باشند. کامیونت های سه تن و هفت تن دارای کابین خواب نیز می باشند. ترمز های کامیونت جک سه تن و پنج تن روغنی می باشند در حالیکه ترمز هفت تن بادی است. از جمله ی نکات قابل توجه این است که این کامیونت ها سوپر ندارند با این حال نوع 7 تن آن دارای توربو شارژر می باشد. از این کامیونت ها برای کاربردهای باری، یخچال، جرثقیل و کمپرسی البته به استثنای جک 3 تن  می توان استفاده کرد. از دیگر کاربردهای  کامیونت جک می توان به بتونیر سبک، امکان حمل یک دستگاه خودرو یا تراکتور، حمل زباله، نصب انواع تانکر نفت و آب، حمل موتور سیکلت و قابلیت نصب اتاق پلاستیکی حمل مواد غذایی که نیازی به یخچال ندارند را می توان نام برد.

این کامیون در ایران توسط شرکت آرین دیزل تولید می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و خرید اقساطی کامیونت های جک به صفحه قیمت کامیون مراجعه کنید.