شرکت ماموت دیزل

تولید کننده و وارد کننده انواع خودروهای سنگین از جمله کامیون و کشنده و کمپرسی در ایران می باشد. شرکت ماموت وارد کننده و تولیدکننده محصولات اسکانیا در ایران می باشد.

محصولات ماموت دیزل

انواع کشنده های ماموت

جهت مشاهده انواع کشنده های ماموت دیزل کلیک کنید.

انواع کمپرسی های ماموت

جهت مشاهده انواع کمپرسی ماموت دیزل کلیک کنید.

انواع کامیون های ماموت

جهت مشاهده انواع کامیون های ماموت دیزل کلیک کنید.

انواع سواری های ماموت

جهت مشاهده انواع سواری های ماموت دیزل کلیک کنید.

انواع اتوبوس های ماموت

جهت مشاهده انواع اتوبوس های ماموت دیزل کلیک کنید.

انواع تریلی و تریلر ماموت

جهت مشاهده تریلر و تریلی ماموت دیزل کلیک کنید.

تاریخچه ماموت دیزل

شرکت ماموت

شرکت ماموت یکی از برند های برتر در کشور و در عرصه بین المللی و یکی از بزرگ ترین مجتمع های کشور در سال 1371 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به فعالیت کرد و پس از گذشت چندین سال توانست وسعت مجتمع ماموت را به 2 میلیون متر مربع افزایش دهد
شرکت ماموت یکی از معتبر ترین نام ها در عرصه حمل و نقل ، صنعت ساختمان و صنایع مخابراتی و سیستم های پیشرفته است که دارای چندین شرکت به عنوان زیر مجموعه خود است. شرکت هایی همچون ماموت تلکا ، سازه سوله ماموت ،ماموت سیستم و ماموت دیزل.

شرکت ماموت دیزل

شرکت ماموت دیزل یکی شرکت های زیر مجموعه مجتمع صنعتی ماموت در سال 1388 تاسیس شد.این شرکت نمایندگی رسمی فروش وخدمات پس از فروش و تولید کننده محصولات شرکت اسکانیا سوئد در ایران است.
شرکت اسکانیا دارای طیفی محصولات است که با تولید انواع کامیون ، اتوبوس ، موتور های دیزلی و … توانست سهم بزرگی از بازار جهانی را از ان خود کند. شرکت ماموت دیزل نیز به عنوان نماینده رسمی شرکت اسکانیا اقدام به وارد کردن و تولید انواع خودرو های سنگین به کشور مینماید.
از جمله خودرو های مهم شرکت اسکانیا که در ایران نیز فروش بسیار بالایی داشت میتوان به g400 ، g410 ، p250 ، R460 ، P310 ، G460 اشاره کرد.

شرکت ماموت علاوه بر تولید و مونتاژ ماشین آلات سنگین و سبک در زمینه تولیدات کانکس و ساختمان پیش ساخته و ساندویچ پانل نیز فعالیت دارد که از ساندویچ پانل در صنعت ساخت اتاق های حمل بار کامیونت و کشنده ها نیز استفاده می شود. که اتاق های یخچالی و تریلرها و اتاق های ایزوله و اتاقک های کامیونت ها همگی از متریال ساندویچ پانل ساخته می شوند که شرکت ماموت به عنوان بزرگترین تولیدکننده ی ساندویچ پانل در ایران برندی شناخته شده در این زمینه نیز به حساب می آید.

کارخانه ماموت دیزل هر ساله بخشی از بازار خودروهای سنگین را به خود اختصاص می دهد و در همین راستا فروش لیزینگی و اقساطی کامیون های ماموت دیزل کمک شایانی به افزایش فروش این شرکت در بازار ایران می کند. ماموت دیزل تولیدکننده کامیون، کامیونت، کشنده و کمپرسی و همچنین نمایندگی رسمی اسکانیا در ایران می باشد.

در وبسایت های مختلف قیمت ماشین های سنگین بعضاً لیست شده است اما باید توجه داشته باشید که قیمت خودروهای سنگین همواره دچار نوسان – افزایش و افت قیمت می باشد لذا همواره قبل از تصمیم به خرید خودرو سعی کنید از نمایندگی های معتبر آخرین لیست قیمت محصولات ماموت دیزل را دریافت نمایید و جهت دریافت مشاوره خرید ماشین سنگین با مشاوران ما در تماس باشید.

خودرو فولکس واگن

ماموت فولکس واگن

علاوه بر واردات و تولید کامیون های اسکانیا توسط شرکت ماموت خودرو این شرکت توانسته است نظر خودروسازان و مدیران داخلی و خارجی را جهت واردات و مونتاژ خودروهای فولکس واگن در ایران جلب نمایید.

شرکت فولکس واگن در سالهای اخیر بیشترین فروش را از بازار جهانی خودرو به خود اختصاص داده است و توانسته است با ساخت خودروهای با کیفیت و قیمت مناسب نظر اقشار مختلف مردم را در اقساء نقاط جهان جلب نماید به همین منظور شرکت ماموت پا به عرصه تولید در زمینه خودروهای سواری گذاشته است و قصد دارد با واردات و تولید خودروهای فولکس واگن ماموت در ایران رقیب جدی و تازه ای برای دو خودروساز قدیمی ایران یعنی سایپا و ایران خودرو باشد.