ماموت خودرو

مجتمع صنعتی ماموت که همواره ما را به یاد برند معروف اسکانیا می انداخت علاوه بر موفقیت در زمینه گسترش و تجهیز خودروهای حمل و نقل جاده ای کشور توانسته است گامی در جهت رشد و بالا بردن کیفیت خودروهای سبک داخلی بردارد. این روزها خبرها حاکی از آن است که توافقاتی میان مجتمع صنعتی ماموت و خودروسازی فولکس واگن انجام شده است که طی این برنامه خودروهای پر فروش ترین خودروسازی جهان یعنی فولکس واگن در ایران به فروش خواهد رسید. شرکت ماموت خودرو که متعلق به مجتمع صنعتی ماموت می باشد در واقع نمایندگی فولکس واگن در ایران خواهد بود.

فولکس واگن

خودرو فولکس واگن
فولکس واگن ماموت

فولکس واگن که به زبان آلمانی VolksWagen می شود یک شرکت خودروسازی آلمانیست که در زمان آدولف هیتلر به وجود آمد. فلسفه ی تولید خودرو در شرکت فولکس واگن از ابتدا ساخت خودرویی بود که تمام مردم توانایی خرید آن را داشته باشند به همین دلیل اگر به معنای Volkswagen در فرهنگ لغت نگاه کنیم در ترجمه آن به کلمه “خودروی مردم” خواهیم رسید.
در حال حاضر فولکس واگن به عنوان یکی از معتمدترین و بزرگترین خودروسازان جهان شناخته شده است، جالب است بدانید فولکس واگن قورباغه ای همچنان به عنوان یکی از خودروهای پرفروش در جهان به شمار می رود، شرکت فولکس واگن بیشترین میزان سرمایه گذاری را در بخش تحقیق و توسعه هزینه می کند.

فولکس واگن در ایران

ایران به عنوان یکی از کشورهای پر جمعیت جهان همواره بازار خوبی جهت فروش محصولاتی با کیفیت جهانی می باشد. شرکت ماموت که در صنایع مختلف از جمله: کامیون و کشنده اسکانیا، اتاق های حمل بار، تریلی و تریلر و ساندویچ پانل فعالیت های درخشانی داشته است این بار پا به عرصه خودروهای سبک گذاشته است و قصد دارد خودروهای فولکس واگن را وارد بازار خودروی ایران نماید که از کیفیت بالایی برخوردار است.

مجتمع صنعتی ماموت همواره در عرصه ساخت ساندویچ پانل هم مانند خودرو پیشتاز بوده و با تولید ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی توانسته است به افتخارات فراوان داخلی و خارجی دست پیدا کند و تا به امروز با تولیدات سفارشی خود توجه بسیاری از مشتریان و طرفداران سازه های پیش ساخته را جلب کند، این شرکت امروزه با صادرات فراوان به خاورمیانه هر روز جای پای خود را در عرصه ساخت و ساز محکم تر میکند.

شرکت ماموت که از سال 1371 شروع به کار کرده و تا به امروز به افتخارات فراوان داخلی و خارجی رسیده است ، همه این افتخارات را مدیون مشتریان خوب خود است که تا به امروز این شرکت را همراهی کرده و تمام تلاش خود را نیز خواهد کرد که مشتریان این شرکت از بهترین خدمات و پشتیبانی ها بهره مند شوند ، به همین دلیل شرکت ماموت برای ساخت کشنده ، کامیون ، کامیونت ، کمپرسی و حتی ساندویچ پانل ماموت خود ، تنها به رضایت مشتریان توجه کرده است زیرا شعار مدیر این شرکت همواره حول محور همین اصل میگردد.