شرکت سیبا موتور

یکی از تولیدکنندگان و واردکنندگان خودروهای سنگین از جمله: کامیون و کشنده و کمپرسی و کامیونت می باشد که نماینده رسمی خودروسازی فاو در ایران می باشد.

جهت مشاهده  کشنده تک محور سیبا موتور کلیک کنید.

محصولات سیبا موتور

انواع کشنده های سیبا موتور

جهت مشاهده انواع کشنده های سیبا موتور کلیک کنید.

انواع کامیونت های سیبا موتور

جهت مشاهده انواع کامیونت های سیبا موتور کلیک کنید.

انواع کمپرسی های فاو

جهت مشاهده انواع کمپرسی های سیبا موتور کلیک کنید.

شرکت سیبا موتور (نماینده شرکت فاو)

یکی از تولیدکنندگان و واردکنندگان خودروهای سنگین از جمله: کامیون و کشنده و کمپرسی و کامیونت می باشد که نماینده رسمی خودروسازی فاو در ایران می باشد.
سیبا موتور در اوایل تأسیس به نام شرکت سرمایه گذاری کاردان امین شروع به فعالیت نمود و از سال 1383 تا کنون فعالیت مستمری در زمینه ماشین آلات سنگین داشته است. شرکت سرمایه گذاری کاردان امین در سال 1386 طی روزنامه رسمی به شرکت سیبا موتور تغییر نامداد.


سهام سیبا موتور در سال 1391 به دو قسمت تقسیم شد که سهم گروه بهمن 51% و گروه تراکتورسازی ایران 49% مشخص شد شرکت سیبا موتور دارای خط مونتاژی وسیع به میزان 500 هزار متر مربع می باشد و از سخت افزارهای مناسبی جهت بالا بردن کیفیت تولید خودروهای خود بهره می برد.
در حال حاضر شرکت سیبا موتور با مشارکت بزرگترین هلدینگ خودروساز چین یعنی شرکت فاو FAW و با توانمندی پرسنل متخصص خود توانسته است فروش و تولید کشنده های جفت و تک محور فاو و کامیونت 6 تن فاو را در ایران آغاز نماید. شرکت سیبا موتور با در اختیار داشتن نمایندگانی در اقساء نقاط کشور تمام لوازم یدکی و قطعات مورد نیاز مصرف کنندگان خودروهای فاو را بر طرف نموده است و هیچ نگرانی راجع به تهیه قطعات در سراسر کشور برای محصولات فاو وجود ندارد.

برای اطلاع از شرایط فروش کامیون وکمپرسی فاو به صفحه فروش اقساطی فاو مراجعه فرماییدو چنانچه نیاز به اطلاعات در زمینه فروش کامیونت دارید به صفحه فروش اقساطی کامیونت فاو مراجعه فرمایید.

چشم انداز شرکت سیباموتور به نقل از وبسایت شرکت سیباموتور:

ما یکی از سه شرکت برتر و پیشتاز در بین تولیدکنندگان خودروهای تجاری کشور تا سال 1397 هستیم و به طور مستمر تلاش می کنیم تا این جایگاه را حفظ کنیم و ارتقاء دهیم. ما تلاش می کنیم که با ارائه خدمات پس از فروش بهتر و با داشتن شرایط اقساطی مناسب کامیون و کامیونت به صورت لیزینگی رضایت مشتریان را بیش از پیش بدست آوریم. سیبا موتور در نظر دارد با واردات قطعات با کیفیت از شرکت های معتبر اروپایی به افتخارات بیشتری دست پیدا کند.