شرکت بهمن دیزل

شرکت بهمن دیزل یکی از بزرگترین فعالان در زمینه تولید و واردات خودروهای نیمه سنگین در کشور می باشد که همکاری خود را با شرکت ایسوزو ژاپن جهت تولید کامیونت و کامیون از سال 1382 آغاز نموده است.

محصولات بهمن دیزل

انواع کامیونت بهمن دیزل

جهت مشاهده انواع کامیونت های بهمن دیزل کلیک کنید.

انواع کامیون های بهمن دیزل

جهت مشاهده انواع کامیون های بهمن دیزل کلیک کنید.

کشنده جفت محور بهمن دیزل

جهت مشاهده کشنده جفت محور  بهمن دیزل کلیک کنید.

ون و مینی بوس بهمن دیزل

جهت مشاهده انواع ون و مینی بوس بهمن دیزل کلیک کنید.

تاریخچه بهمن دیزل

شرکت بهمن دیزل

بهمن دیزل یکی از تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین به حساب می آید که از سال 1382 فعالیت خود را به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور آغاز نمود و از آن سال تولید آزمایشی کامیونت 6 تن ایسوزو را تحت لیسانس شرکت ایسوزو ژاپن و فروش اقساطی کامیون را آغاز نمود .

خودروهای ایسوزو ژاپن به طور کلی از لحاظ کیفیت در درجه ی مطلوبی قرار دارد و خودروهای ایسوزو از نظر فنی دارای ویژگی های لازم برای حمل و نقل شهری می باشد و می تواند نیازهای راننده یک خودروی نیمه سنگین را درون شهر برطرف نماید. از همین رو هر سال شاهد افزایش فروش کامیونت های ایسوزو در سراسر کشور هستیم یکی از دلایل افزایش فروش شرکت بهمن دیزل می تواند شرایط مناسب فروش محصولات ایسوزو باشد که در طی سال رانندگان محترم می توانند جهت فروش لیزینگی کامیونت به دفاتر این شرکت مراجع نمایند و از شرایط خرید اقساطی ایسوزو بهره مند گردند.

شرکت بهمن دیزل

شرکت بهمن دیزل جزو عناصر اساسی تولید و واردات خودروهای سنگین و نیمه سنگین در کشور می باشد که بیشترین زمینه فعالیت این شرکت تولیدات ایسوزو ژاپن می باشد که شامل کامیونت 5.2 تن ایسوزو ، کامیونت 6 تن ایسوزو ، کامیونت 8 تن ایسوزو و کامیون ایسوزو می باشد.

شرکت بهمن دیزل نمایندگی رسمی خودروسازی ایسوزو ژاپن در ایران می باشد که محصولات این شرکت در داخل کشور مونتاژ و تولید می کند. اکثر توان تولید محصول در شرکت بهمن دیزل به تولید خودروهای نیمه سنگین و کامیونت معطوف شده است و بهمن دیزل بخش بزرگی از بازار کامیونت در ایران را در دست دارد.

در وبسایت های مختلف قیمت کامیون و کامیونت ایسوزو بعضاً لیست شده است اما باید توجه داشته باشید که قیمت خودروهای سنگین و نیمه سنگین همواره دچار نوسان – افزایش و افت قیمت می باشد لذا همواره قبل از تصمیم به خرید خودرو سعی کنید از نمایندگی های معتبر آخرین لیست قیمت محصولات بهمن دیزل را دریافت نمایید و جهت دریافت مشاوره خرید کامیون ایسوزو و کامیونت با مشاوران ما در تماس باشید.