ساندویچ پانل ماموت 

ساندویچ پانل ماموت را می توانید از لوگو ماموت تشخیص دهید و همچنین ساندویچ پانل ماموت خدماتی دارد همچون بررسی ساندویچ پانل که در شرکت های دیگر این گزینه ارائه نخواهد شد.

ساندویچ پانل را می توان به صورت ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی تهیه کرد که در هر دو مورد می توان این ساندویچ پانل های ماموت را به صورت ساندویچ پانل دست دوم و ساندویچ پانل ارزان ، ساندویچ پانل قسطی تهیه کرد.

انتخاب ساندویچ پانل ماموت به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله اقلیم محل مورد نظر شما ، کاربری ای که برای آن ساندویچ پانل را در نظر گرفته اید ، نقشه محل مورد نظر شما ، طرح و رنگ ساندویچ پانل (که به سلیقه مشتری در نظر گرفته می شود)

ساندویچ پانل ها را می توان به صورت ساندویچ پانل گالوانیزه ، ساندویچ پانل آلوزینک ، ساندویچ پانل آلومینیوم ، ساندویچ پانل طرح چوب ، ساندویچ پانل شفاف ، ساندویچ پانل پلی یورتان ، ساندویچ پانل پلی استایرن ، ساندویچ پانل XPS ، ساندویچ پانل پشم سنگ و ساندویچ پانل پشم شیشه سفارش داد.

فواید این ساندویچ پانل ها با یکدیگر متفاوت است ، به طور مثال ساندویچ پانل پشم سنگ و پشم شیشه ، ساندویچ پانل پلی یورتان که هر سه این ساندویچ پانل ها نسوز و دیر سوز می باشند و یا ساندویچ پانل آلوزینک که به صورت ساندویچ پانل ضد زنگ می باشد و این ساندویچ پانل شکستگی ، خوردگی و زدگی پیدا نمیکند در بیشتر مواقع ، در صورت این مشکلات نیز باز اکسید زنگ آهن به ساندویچ پانل نفوذ نخواهد کرد.

ساندویچ پانل دست دوم را می توان به صورت ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی سفارش داده و در اقصی نقاط کشور توسط نمایندگی های ماموت دریافت کرد ، ساندویچ پانل در تهران بخصوص بیشتر از همه مصالح ساختمانی استفاده دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش ساندویچ پانل می توانید با مشاورین ماموت از طریق لینک زیر ارتباط برقرار گنید.