جستجوی پیشرفته

95 Vehicles available

دسته بندی مطالب:

شرکت کاریزان خودرو در سال 1384 در زمینه تولید ماشین سنگین فعالیت خود را آغاز کردند. کشنده تک محورکاویان از جمله کارهای موفق شرکت کاریزان خودرو است که دارای 400 اسب بخار قدرت موتور است. قدرت بالای موتور آن در کنار گشتاور بالا از جمله فاکتورهایی است که این کشنده را در سطح بالاتری نسبت به نمونه های مشابه کمپانی های رقیب قرار می دهد. شرکت کاریزان خودرو با ایجاد نوآوری در قسمت شاسی، آن را با فضای بیشتری طراحی و ساخته است.

View more

کامیون کمپرسی تک محور کاویان از جمله محصولات پر طرفدارو پرفروش شرکت کاریزان خودرو است. شرکت کاریزان خودرو فعالیت خود در زمینه صنایع نیمه سنگین و سنگین از سال 1384 شروع کرد. کمپرسی تک محور کاویان دارای استاندارد آلایندگی یورو 4 است و گازهای گلخانه ای و آلاینده کمتری وارد محیط می کند.

View more

کامیون کمپرسی نوعی ماشین سنگین هستند که برای حمل و جابه جایی بارهای سنگین و معمولا برای حمل و تخلیه مصالح ساختمانی، شن،ماسه و سنگ ریزه و یا برای کار در معادن مورد استفاده قرارمی گیرند. کامیون کمپرسی جفت محور کاویان دارای یک سازه هیدرولیکی است که برای تخلیه بار استفاده می شود.

View more

کامیون باری 19 تن کاویان دارای استحکام و استقامت بالا در حمل و نقل جاده ای است که این مشخصات به همراه داشتن موتور قدرتمند و گشتاور بالا کامیون 19 تن کاویان را برای جا به جایی باربین شهری به مناسب ترین گزینه تبدیل می کند. کامیون تک باری کاویان حدودا ظرفیت 20 تن بار را دارد.

View more

کامیون باری 12 تن کاویان محصول شرکت کاریزان خودرو است. شرکت کاریزان خودرو با داشتن تنوع محصولات تولیدی زیاد توانسته جایگاه خود را به عنوان کامیون های ملی در بازار حمل و نقل جاده ای ایران پیدا کند و همواره فروش بالایی را تجربه کند. محصولات کاریزان خودرو دارای رنگ های متفاوتی است که به همراه فاکتور تحویل سریع و به موقع کامیون باری کاویان باعث حضور هرچه موفق تر کامیون تک باری کاویان در بازار حمل و نقل جاده ای ایران می شود.

View more

کامیونت 8 تن کاویان از جمله ماشین نیمه سنگین موفق شرکت کاریزان خودرو است که توانسته سهم عمده ای از بازار حمل و نقل درون شهری را در اختیار بگیرد. کامیونت 8 تن کاویان دارای موتور قدرتمندی است و با توجه به اندازه آن برای پارک و جابه جایی درون شهری بسیار مناسب است.

View more

کامیونت 5 تن کاویان یکی از محصولات موفق شرکت کاریزان خودرو است که توانسته جایگاه ویژه ای در بازار حمل و نقل درون شهری ایران پیدا کند. کامیونت 5 تن کاویان با وجود رقبای اروپایی قدرتمند توانسته جایگاه ویژه ای برای خود در بازار ایران پیدا کند. شرکت کاریزان خودرو از ابتدای تولید کلیه محصولات خود توانسته اند استانداردهای مربوط به خودروسازی را بدست آورند.

View more

کمپرسی BMC متعلق به شرکت خودروسازی بریتانیا است که از آن برای حمل بارهای سنگین مانند مصالح ساختمانی استفاده می شود. ماشین سنگین BMC دارای سازه هیدرولیکی برای خالی کردن بار است. ازکمپرسی جفت محور BMC برای حمل و جابه جایی بارهای سنگین به خصوص در معادن استفاده می شود.

View more

کامیون BMC محصول موفق شرکت خودروسازی بریتانیا واقع درترکیه است. شرکت خودروسازی بریتانیا که ابتدا متعلق به این کشور بود و در کشور ترکیه تاسیس شد، در اواخرده نود توسط هلدینگ های ترکیه خریداری شد و هم اکنون متعلق به کشور ترکیه است.

View more

کشنده BMC محصول شرکت BMC است. این شرکت در سال 1964 در ازمیر ترکیه تاسیس شد. شرکت بی ام سی یا شرکت خودروسازی بریتانیا یکی از بزرگترین خودروسازهای ترکیه است که با همکاری بریتانیا در ترکیه تاسیس شد. شرکت بی ام سی در ابتدا با تولید تراکتور، کامیون و کامیونت کار خود را آغاز کرد.

View more
jQuery(document).ready(function($){ var big = $('.stm-big-car-gallery'); var small = $('.stm-thumbs-car-gallery'); var flag = false; var duration = 800; big .owlCarousel({ items: 1, smartSpeed: 800, dots: false, nav: false, margin:0, autoplay: false, loop: false, responsiveRefreshRate: 1000 }) .on('changed.owl.carousel', function (e) { $('.stm-thumbs-car-gallery .owl-item').removeClass('current'); $('.stm-thumbs-car-gallery .owl-item').eq(e.item.index).addClass('current'); if (!flag) { flag = true; small.trigger('to.owl.carousel', [e.item.index, duration, true]); flag =...
View more

کمپرسی جفت محور ماز یکی ازمحصولات پرفروش شرکت ماز است که توسط شرکت آذهایتکس در ایران عرضه می شود. شرکت ماز متعلق به کشوربلاروس است که محصولات خود را با کیفیت روسی و با استفاده از تکنولوژِی اروپایی وارد بازار حمل و نقل جاده ای می کند. شرکت آذهایتکس همواره با تمرکز بر روی استراتژی خود یعنی افزایش مستمر کیفیت، نوآوری در تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از دانش نسل جوان توانسته به سطح قابل قبولی از فروش محصولات خود برسد.

View more

شرکت ماز درسال 1946در کشور بلاروس که یکی از مهمترین و با کیفیت ترین خودروسازان است تاسیس شد. شرکت ماز همواره برروی کیفیت و قابلیت اطمینان تمرکز داشته و توانسته با ساخت محصولات با کیفیت به جایگاه ویژه ای در صنعت حمل و نقل جاده ای دست یابد.

View more

کامیون باری تک محور آمیکو از جمله محصولات پر فروش شرکت آمیکو است که توانسته تست تصادف جامع را با موفقیت پشت سر بگذارد. کامیون باری تک محور آمیکو به دلیل قدرت موتوربالا و گشتاور بالا همواره توانسته جز محصولات پر طرفدار شرکت آمیکو باشد.

View more

کامیون باری تک محور آمیکو از جمله محصولات پر فروش شرکت آمیکو است که توانسته تست تصادف جامع را با موفقیت پشت سر بگذارد. کامیون باری تک محور آمیکو به دلیل قدرت موتوربالا و گشتاور بالا همواره توانسته جز محصولات پر طرفدار شرکت آمیکو باشد.

View more

کامیون کشنده I-Shift ولوو یکی از محصولات جدید شرکت ولوو متعلق به کشور سوئد است که با طراحی دقیق و کیفیت بالای قطعات توسط شرکت سایپا دیزل در کشور عرضه می شود.

View more

کشنده کاوه تک محور از محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا است که در زیر مجموعه گروه سایپا به اسم سایپا دیزل تولید می شود. کامیون کشنده تک محور کاوه دارای گیربکس قدرتمند 16 دنده و تجهیزاتی مانند چراغ مه شکن عقب و جلو، دکمه استار موتور خارج از کابین و … است که توانسته به قابلیت اطمینان بالایی در میان رقیبان خود در بازار حمل و نقل جاده ای کشور دست پیدا کند.

View more

کامیونت 6 تن آرنا محصول شرکت ایران خودرو است که با ورود به بازار حمل و نقل درون شهری توانست موفقیت بالایی در فروش و حضور در بازار ایران را کسب کند. کامیونت آرنا L614 دارای 128 اسب بخارقدرت موتور است. کامیونت 6 تن آرنا با داشتن کیفیت بالای قطعات و قیمت مناسب همواره مورد توجه رانندگان کشور و بوده و توانسته فروش بالایی را نسبت به رقیبان خارجی کسب کند.

View more

کشنده هوو ساخت شرکت سینو تراک متعلق به کشور چین است که در ایران توسط شرکت ایران خودرو دیزل در بازار حمل ونقل جاده ای عرضه می شود. کشنده A7 در سال 1384 وارد ایران شد و به علت نقص فنی که در سیستم ترمز آن وجود داشت نتوانست نظر رانندگان ایرانی را به خود جلب کند.

View more

تریلر یخچالی ساخت شرکت ماموت از پر فروش ترین محصولات شرکت ماموت به حساب می آید که ازآن برای حمل و جابه جایی مواد غذایی مانند گوشت و غیره که به دمای پایین نیاز دارند استفاده می شود.

View more

تریلر چادری از نمونه تریلرهای پرفروش و پر کاربرد هستند که برای حمل بارهایی که نیاز به احتیاط بیشتری دارند مانند اثاثیه منزل و… از آن استفاده می شود.

تریلر چادری کشویی سه محوراز اصلی ترین محصولات تولیدی شرکت ماموت است که استانداردهای رعایت شده در این محصول و ویژگی هایی مثل پایه کشویی ، سقف کشویی، قابلیت تنظیم ارتفاع و … این محصول را به یکی ازتریلرهای قدرتمند ورقیبی برای محصولات داخلی و خارجی ساخته است.

View more

تریلر کفی از نمونه های اولیه تریلرها برای بارگیری غیرثابت در دنیاست که از آنها برای حمل کانتینرها، بارهای دارای ارتفاع غیر استاندارد،وسایل دارای حجم کم و وزن بالا مانند توپ فولادی،میلگرد و تیرآهن، خودروهای سنگین و راه سازی و … را می توان نام برد.

View more

تریلر تیغه تانکر ماموت که سه محور است دارای قدرت تحمل بار زیادی است که ازآن برای حمل تانکر استفاده می شود. تریلر تیغه تانکر که به کشنده وصل می شود همراه تانکری که بر روی آن نصب می شود برای جابه جایی آب، نفت، گازوییل و بنزین استفاده می شود.

View more

تریلر کمپرسی سه محوراز تولیدات موفق شرکت ماموت است که برای حمل بارهای سنگین مصالح ساختمانی بکار برده می شود. تریلر کمپرسی سه محوردارای جنس مصولات با کیفیت است که شاسی و قطعات فلزی آن از فولادبا استحکام بالا ساخته شده است.

View more

کشنده اسکانیا جی 460 دارای استاندارد آلایندگی یورو6 است که درکاهش تولید گازهای گلخانه ای یک نوع آوری محسوب می شود. گیربکس اتوماتیک کشنده اسکانیا راننده را تعویض دنده بی نیاز کرده و قدرت خوبی را در اختیار او قرار می دهد.

View more

شرکت اسکانیا از شرکت های اروپایی معروف دنیا درعرصه ساخت و تولید ماشین سنگین،کامیون و کشنده است. کشنده اسکانیا R400 ازمحصولات جدید شرکت اسکانیا ست که با قیمت مناسب و کیفیت قطعات بالا ومصرف سوخت پایین همواره دارای فروش بالا در سطح جهانی بوده است.

View more

کشنده داف XF105 یکی از بهترین محصولات کامیون های داف است که به عنوان گل سرسبد محصولات داف از آن یاد می شود. شرکت داف یک شرکت هلندی است که هم اکنون سهام آن در اختیارشرکت پکار قرار دارد. کمپانی داف مدت زمان زیادی را مشغول به ساخت کامیون و کشنده بوده است که در نتیجه آن تجارب زیادی در این زمینه کسب کرده است.

View more

کامیون کشنده تک محور جک یک کشنده قوی و همه کاره است که به صورت تک محور به بازار عرضه می شود. طراحی و تولید کشنده جک برای شرکت جک موتورز است که در سال 1964 در کشور چین تاسیس شد.

View more

موتور کامیونت های فوسو از سال 2007 توسط فیات تامین می شود. گیربکس کامیونت 8 تن فوسو نیز ZF است. طراحی موتور کامیونت 8 تن فوسو نیز برپایه موتورهای ایویکو طراحی شده است.

View more

شرکت میتسوبیشی فوسو یک شرکت ژاپنی موفق است که در سال 1932 درشهر کاوازاکی تاسیس شد. یکی از کامیونت های موفق و پرفروش شرکت فوسو است که موتور آن متعلق به شرکت مرسدس بنز آلمان است.

View more

طراحی و تولید کامیونت 5 تن فوسو توسط شرکت میتسوبیشی فوسو صورت میگیرد. شرکت فوسو که در شهر کاوازاکی ژاپن تاسیس شد یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کامیون و اتوبوس در سراسر جهان است. شرکت دایمر جی آلمان بیش از نود درصد سهام شرکت فوسو را خریداری کرد و هم اکنون برگترین سهام دارشرکت میتسوبیشی فوسو است. کامیونت 5 تن فوسو از جمله کامیونت های …

View more

شرکت هیوندای شرکت موفق کره ا ی است که در سال 1967 تاسیس شد. کامیونت 8 تن هیوندای به دلیل کیفیت بالای قطعات و بازدهی مناسب توانسته جایگاه ویژه ای در کشور ما پیدا کند. کامیونت 8 تن هیوندای از نظر ایمنی در سطح قابل قبولی است و توانسته تست تصادف جامع را با موفقیت پشت سربگذارد.

View more

کامیونت 6 تن هیوندای محصول کشور کره جنوبی است و طراحی و تولید آن توسط شرکت هیوندای کره صورت می گیرد. این شرکت خودروسازی کره ای در حال حاضر چهارمین خودروساز بزرگ دنیا است. کامیونت 6 تن هیوندای با داشتن زیبایی بیرونی و داخلی کابین همواره توانسته نظر رانندگان ایرانی را به خود جلب کند.

View more

کامیونت 5 تن آمیکو از جمله کامیونت های موفق بازار حمل و نقل درون شهری ایران است که حضور موفقی در کشور داشته است. از جمله نکات قابل توجه که نظر رانندگان ایرانی را به سمت کامیونت 5 تن آمیکو به خود جلب می کند قیمت پایین قطعات آن درمقایسه با نمونه های مشابه خارجی است.

View more

کامیونت 6 تن آمیکو ازجمله تولیدات اخیرشرکت آمیکو است که در زمان کوتاه توانسته سهم قابل توجهی از بازار حمل و نقل کشوررا بدست آورد. گروه صنعتی آمیکو با تاسیس آزمایشگاه های پیشرفته و مجهز به منظور انجام فرایند تست، کنترل کیفیت …

View more

کمپرسی آمیکو از جمله کارهای موفق و پرفروش گروه صنعتی آمیکو است. کمپرسی تک آمیکو با گیربکس قدرتمند و موتور پیشرفته با تکنولوژی جدید همواره توانسته سهم خوبی از بازار ایران را بدست آورد.

View more

کامیون تک و جفت آمیکو طوری طراحی شده ا ند که برای حمل بار در مسافت های کوتاه مناسب باشد. این کامیون برای حمل بارهای سنگین طراحی شده است و علاوه برموتور قوی کابین بسیار خوبی هم دارد. شرکت آمیکو با بهره گیری از روش های جهانی مدیریت کیفیت همواره توانسته ضمن تولید محصولات با کیفیت، رضایت مشتریان را بدست آورد.

View more

گروه آمیکو فعالیت صنعتی خود را از سال 1368 آغاز کرد. استراتژی و چشم اندازشرکت آمیکو مشارکت در توسعه صنعت و تکنولوژی، اشتغال زایی وخود کفایی می باشد. گروه آمیکو در طی نزدیک به سه دهه از احداث اولین واحد صنعتی اقدام به توسعه و تاسیس کارخانجات متعدد نمود.

View more

کامیونت 8 تن جک محصول کشور چین است که در ایران توسط شرکت آرین دیزل پایا مونتاژ و عرضه می شود. کامیونت جک به دلیل داشتن موتور قدرتمند همواره انتخاب خوبی برای بارهای سنگین درون شهری می باشد.

View more

کامیونت 6 تن جک ازجمله کامیونت های موفق شرکت آرین دیزل پایا است. کامیونت جک 6 تن که طراحی آن در شرکت چینی جک صورت می گیرد در ایران توسط شرکت آرین دیزل پایا مونتاژوعرضه می شود.

View more

کامیونت جک 5 تن محصول شرکت جک کشور چپین است که در ایران توسط شرکت آرین دیزل پایا مونتاژ وعرضه می شود. آرین دیزل پایا که نماینده خودروهای سنگین جک است همواره توانسته سهم بزرگی از بازار حمل و نقل درون شهری کشور را بدست آورد.

View more

کامیونت خوابدار 8 تن الوند توسط شرکت سایپا دیزل در ایران طراحی و تولید می شود. کامیونت فوتون الوند از سطح کیفی بالایی در طراحی و ساخت قطعات برخوردار است که در نتیجه با آن که زمان کوتاهی از ساخت و عرضه این کامیونت درکشور می گذرد توانسته …

View more

کامیونت 6 تن الوند توسط شرکت سایپا دیزل در کشور طراحی و تولید می شود. کامیونت 6 تن بدون خواب الوند با کاربری های مختلف همچون تانکر آب، باری فلزی، مسقف چادری، یخچال، زباله کش و انواع کاربری های مخصوص در بازار حمل و نقل درون شهری ایران توانسته به جایگاه ویژه ای دست پیدا کند.

View more

کمپرسی جفت محورFMX460 ولوو از تولیدات شرکت ولوو است که توانایی 26 تن حمل بار را دارد و شامل موتور گیربکس قدرتمند وامکانات جانبی مناسب برای سرنشین می باشد. شرکت ولوو هم اکنون تنها در زمینه ساخت ماشین های سنگین فعالیت دارد.

View more

کامیون کمپرسی کاوه دارای موتورگیربکس قدرتمند و امکانات جانبی مناسب برای سرنشین می باشد که از جمله برتری های این کامیون نسبت به رقبا می باشد. کامیون کمپرسی کاوه نیز از محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا می باشد که در سایپا دیزل تولید می گردد.

View more

کامیون کمپرسی D270 البرز از محصولات تجاری سنگین گروه خودروسازی سایپا است که در شرکت سایپا دیزل تولید می شود. گیربکس قدرتمند به همراه بغل گیربکس و سیستم ترمز مطمئن از شاخصه ای اصلی کمپرسی تک محورالبرز می باشد.

View more

کامیون کمپرسی البرز چهار محور توسط شرکت سایپا دیزل در ایران تولید و عرضه می شود. کمپرسی البرز به لحاظ طراحی و شکل ظاهری بسیار شیبه به مدل کمپرسی کاوه است ولی به لحاظ موتوربا مدل های کاوه دارای تفاوت زیادی است. موتور این محصول Cummins ISLe375 30 ، ۶یلندرو با حجم موتور ۸/۹ می باشد.

View more

کامیون باری ولوو FM420 توسط شرکت سایپا دیزل در ایران مونتاژ وعرضه می شود. ولوو شرکت صنایع سنگین سوئدی است که همواره در تولید کامیون و کشنده موفق بوده و توانسته افتخارات زیادی را کسب کند. کامیون ولوو FM420 در شرکت سایپا دیزل گروه خودروسازی سایپا تولید می گردد .

View more

کامیون باری البرز R270 توسط شرکت سایپا تولید و عرضه می شود. کامیون تک محور البرز با استحکام و استقامت بالا در حمل بار و دارا بودن موتور قدرتمند از محصولات گروه خودروسازی سایپا است که در شرکت سایپا دیزل تولید می گردد. از کامیون ها بیشتر برای حمل کالا و مواد سنگین استفاده می شود. کامیون ها معمولا ظرفیت 6 تن بار و یا بیشتر را دارند .

View more

کشنده البرز T480 کاری از شرکت سایپا است که به تازگی وارد بازارکشور شده است. این کشنده به صورت اتومات طراحی شده و اصلاحی بر نمونه های قبلی این شرکت است که از فناوری های روز دنیا بهره می برد. کشنده اتومات البرز همچنین با محیط زیست سازگار است و مصرف سوخت پایین دارد. ظاهر زیبا و جلوه بصری …

View more

کشنده جفت محور ایسوزو یکی از بزرگترین کشنده های ساخت شرکت ژاپنی ایسوزو است. کشنده ایسوزو که برای کارهای سنگین طراحی شده است همواره دارای فروش جهانی بوده و از آخرین تکنولوژی های روز دنیا بهره می برد.

View more

شرکت رنو شرکت موفق در زمینه طراحی و ساخت ماشین های سواری وماشین های سنگین است که در کشور فرانسه تاسیس شد. شرکت رنو همواره برکیفیت محصول چه در طراحی و چه در تولید تاکید داشته و در رقابت تنگاتنگ با سایر رقبا در بازار حمل و نقل جاده ای بوده است.

View more

کامیونت پرسیکا از جمله کامیونت های پر فروش با طرفداران زیاد است که توسط شرکت ایران خودرو دیزل در ایران تولید وعرضه می شود. کامیونت پرسیکا در دو مدل کامیونت 6 تن پرسیکا و کامیونت 8 تن پرسیکا به بازارعرضه می شود.

View more

کشنده آکسور یکی از کشنده های پرفروش و قدیمی شرکت بنز است که همواره نسل سوم آن در راه است. کشنده آکسور توسط شرکت ایران خودرو دیزل وارد بازار ایران می شود. ظاهر زیبا و جذابیت بصری و از طرفی قدرت موتور بالا وکیفیت کشنده آکسور از جمله فاکتورهایی است که ذهن هر راننده را به سمت خود جذب می کند.

View more

شرکت سیبا موتور یک شرکت موفق در عرصه حمل و نقل جاده ای در ایران است. کامیونت 8 تن فاو یکی از کامیونت های پرفروشی است که همواره حضور موفقی هم در بازارایران داشته است. این کامیونت یکی از کارهای موفق اخیرسیبا موتور است.

View more

شرکت فاو از بزرگترین شرکت های خودروسازی دنیا وچین به حساب می آید. دفتر مرکزی گروه فاو در شهرچانگ چون استان جی لین می باشد. کامیونت 6 تن فاو علاوه بر ظاهر زیبا دارای سطح مناسبی از ایمنی و استاندارد ساخت و طراحی است که همین باعث شده حضور موفق در بازارجهانی داشته باشد.

View more

کامیون کمپرسی P410 به لطف فناوری پیشرفته موتور و طراحی قدرتمند وصرفه اقتصادی، کامیونی انعطاف پذیر برای حمل بار پیشرو و کار سخت روزانه طراحی شده است. کابین راننده برای رانندگانی که مشغولیت زیادی دارند، محیطی راحت و مفید فراهم می کند.

View more

کامیون کمپرسی پی 380 به صورت جفت محور توسط شرکت ماموت در ایران به بازار حمل و نقل جاده ای عرضه می شود. کامیون کمپرسی های شرکت اسکانیا گزینه های مناسبی برای حمل و نقل مصالح ساختمانی هستند زیرا …

View more

کامیون اسکانیا P250 به صورت تک محور توسط شرکت ماموت خودرو در ایران عرضه می شود. کامیون تک باری P250 اسکانیا با داشتن تکنولوژی موتورهای EGR توانسته مصرف سوخت را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و به این لحاظ با استاندارد آلایندگی تطابق بیشتری نسبت به رقیبای خود دارد …

View more

کامیون P360 دارای فضای بیشتری در شاسی خود است که امکان بیشتری برای باک سوخت و قرار دادن تجهیزات بیشتر را فراهم می آورد. به لطف شاسی کامیون اسکانیا پی 310 می توان از آن در موارد گوناگون استفاده کرد …

View more

کامیون اسکانیا P360 پی 360 اسکانیا کاری از شرکت سوئدی اسکانیا است که توسط شرکت ماموت درایران عرضه می شود.این کامیون به صورت جفت محور با یک دیفرانسل تولید و عرضه می شود. کامیون های سری P  اسکانیا دارای بیشترین تنوع کابین در بازارخودروهای سنگین است. در سری  پی کابین های متفاوتی وجود دارد که…

View more

کامیون P340 اسکانیا طیف وسیعی ازبازار کامیون در اختیارشرکت موفق سوئدی اسکانیا است. کامیون های باری سری P با وجود کوچکی و جمع و جوربودن دارای امکانات زیادی هستند. کامیون باری P340 به دلیل ارتفاع کم دارای دید بسیار خوب در خیابان های شلوغ است. به دلیل همین ارتفاع کم پیاده وسوار شدن از این…

View more

 کامیون کشنده اسکانیا R560 بیش از چهل سال است که از حضور کشنده های اسکانیا در جاده های دنیا می کذرد. کشنده های 8 سیلندری اسکانیا باعث شده که به کشنده های اسکانیا لقب سلطان جاده ها بدهند. اسکانیا R560 از جدیدترین کشنده های شرکت اسکانیا با قدرت موتور 560 اسب بخار است. شرکت اسکانیا دارای سابقه طولانی…

View more

کامیون کشنده اسکانیا G360 اسکانیا شرکت طراحی و تولید ماشین های سنگین به تولید محصولات با کیفیت و با دوام معروف است. کشور ما نیز در بخش هایی نظیر سازمان آتش نشانی، صنعت و معدن، ساختمان سازی از کشنده ها و کامیون های شرکت اسکانیا استفاده می کند. کابین اسکانیا به راحتی معروف است و…

View more

کشنده اسکانیا G400 کشنده اسکانیا جی400 از کشنده های محبوب بازارحمل و نقل دنیاست که با تغییراتی در نمونه مشابه خود یعنی G410  طراحی و تولید شد. شرکت اسکانیا شرکت سوئدی خودروسای اروپاست که همواره سهام آن در اختیارشرکت آلمانی فولکس واگن است. اسکانیا با نوآوری در تکنولوژی همراه حفظ  کیفیت همواره توانسته رضایت مشتریان…

View more

کشنده اسکانیا P400 اسکانیا سری P از نظر گشتاور، حجم و قدرت ارتقا یافته است، به این صورت که گشتاور تا 2100 نیوتن‌متر، حجم موتور تا 13 لیتر و قدرت آن از 230 تا 420 اسب بخار ارتقا یافته است. سری P بیشترین میزان تنوع را با توجه به نوع کابین در بازار خودروهای سنگین دارد….

View more

کامیون کشنده اسکانیا G410 شرکت ماموت خودرو نماینده انحصاری شرکت اسکانیا درایران است. این شرکت نماینده فروش وخدمات پس از فروش کامیون و کشنده های شرکت اسکانیا است. شرکت ماموت عرضه کننده کشنده G410 در ایران است. اسکانیا همواره شرکتی پیشرو در صنعت طراحی و ساخت ماشین های سنگین به خصوص کشنده ها بوده است. کشنده…

View more

کامیون کشنده اسکانیا R420 کامیون کشنده های اسکانیا ازپرفروش ترین کشنده های بازار حمل و نقل هستند که نسبت به کشنده های دیگر شرکت های رقیب از معروفیت بالاتری برخوردارند. برند اسکانیا همواره با تولید محصولات با کیفیت پیشتازصنعت حمل و نقل جاده ای بوده است. کشنده اسکانیا آر420 یکی از قدرتمند ترین کشنده های…

View more

کامیون کشنده اسکانیا G420 تولید و طراحی ماشین های سنگین اسکانیا از سال 1969 شروع شد. مهندسان شرکت اسکانیا همواره براین امر تاکید داشتند که گشتاور و توان برشی این خودروها را بیش از پارامترهای دیگر در نظردهند. این استراتژی همواره در ساخت کشنده های اسکانیا بکار برده می شود که درنتیجه آن کشنده های فعلی…

View more

کامیون کشنده اسکانیا G380 کشنده اسکانیا جی۳۸۰  از یک موتور ۶ سیلندر ۱۱.۷ لیتری تزریق مستقیم مجهز به توربو شارژر و اینترکولر آب خنک بهره میبرد که فشار پایین و کم توربو شارژر آن باعث شده است که قدرت پایینی نسبت آر۴۲۰ داشته باشد. سیستم ترمز پیشرفته و ریتاردر قوی و همچنین کیفیت سواری این…

View more

کشنده های اسکانیا پر فروش ترین کشنده های بازار حمل و نقل جاده ای در دهه های اخیر در دنیا و هم چنین در کشور ما هستند. اسکانیا شرکت سوئدی ساخت و طراحی ماشین های سنگین است که هم اکنون سهام آن در اختیار شرکت آلمانی فولکس واگن است.

View more

 پیکاپ D-Max وانت ایسوزو دیمکس خودروی لوکس ساخت شرکت ایسوزو ژاپن است. بازار پیکاپ در ایران همواره جای کار دارد و می توان این بخش را تنهل بخشی از صنعت خودرو دانست که خودروسازان می توانند با مونتاژ کردن خودروهای مناسب به فروش بالایی دست پیدا کنند. گروه بهمن نماینده شرکت ایسوزو در ایران است…

View more

کشنده سی اند سی با موتور ۴۸۰ تولید شرکت Y&C چین تحت لیسانس کامنز آمریکا با گیربکس اتوماتیک ZF ساخت آلمان (گیربکس به صورت کامل در آلمان تولید میشه وبه چین ارسال میشه برای نصب بر روی خودرو ها ) در ایران توسط شرکت آریا دیزل به فروش میرسد که سابقه ی ۱۳ ساله در بحث فروش انحصاری کشنده های رنو دارد.

View more

کشنده ی رنو پریمیوم یکی از قدرتمند ترین کشنده های اخیر ساخت شرکت فرانسوی رنو است. شرکت رنو در سال 2011 پس ازگروه فولکس واگن و پژو سیتروئن به عنوان سومین خودروساز اروپا شناخته شد.

View more

کامیون کمپرسی کاوه یکی از کامیون هایی است که توسط شرکت کامیون سازی رنو تولید می شود. یکی از نقاط قوت همه ی شرکت های کامیون های سازی ساختن کامیون هایی با شاسی مقاوم و محکم دربرابر پروژه های سنگین ساختمانی می باشد .

View more

ولوو FH500 یکی از کشنده های قدرتمند شرکت ولوو است که همواره حضور موفق در جاده های ایران داشته است. کشنده ولوو FH500 یکی از معدود کامیون هایی است که با موتور بالای 500 اسب بخار عرضه می شود. شرکت ولوو شرکت صنایع سنگین سوئدی است که در زمینه تولید ماشین های سنگین از جمله تریلی، کامیون و اتوبوس و … فعالیت دارد. کشنده اف هاش یکی ازکشنده های …

View more
Video
کامیون کشنده اسکانیا (جی 400) G400

کشنده اسکانیا جی 400 یکی از کشنده های قدرتمند شرکت اسکانیا است که توسط شرکت ماموت در ایران مونتاژ می شود. شرکت اسکانیا در حوزه ساخت ماشین های سنگین، کامیون و کشنده و تریلر فعالیت دارد و با

Mileage
80
نوع سوخت
Hybrid
نوع موتور
3000
گیربکس
Automatic
Drive
4WD
View more
Video
Special
کامیون کشنده اسکانیا (جی 410) G410

شرکت ماموت دیزل به عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش کامیون ها و کشنده های گروه صنعتی ماموت در ایران و یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی ماموت است. کشنده G410 از جدیدترین کشنده های شرکت اسکانیا است که …

Mileage
18000
نوع سوخت
Gasoline
نوع موتور
2000
گیربکس
Automatic
Drive
RWD
View more

کشنده آر 440 اسکانیا یکی دیگر از شاهکارهای گروه اسکانیا است که دارای کیفیت بالایی در تجهیزات فنی است. اسکانیا بزرگ ترین شرکت خودوسازی سوئدی است که در زمینه طراحی و ساخت ماشین های سنگین …

Mileage
155000
نوع سوخت
Diesel
نوع موتور
3000
گیربکس
Manual
Drive
4WD
View more

کشنده R560 محصولی لوکس و مناسب برای پیمایش مسیر های ترانزیتی است . این محصول که از اتاق جدید استریم لاین و گیربکس فول اتومات بهره می برد. کشنده اسکانیا R560 از نظر آلایندگی با یورو ۵ مطابقت می کند و امکانات فول لاکچری در آن به چشم میخورد …

Mileage
125000
نوع سوخت
Diesel
نوع موتور
2000
گیربکس
Automatic
Drive
AWD
View more

کامیون کشنده فاو تک محورFAW یکی از کشنده های پر فروش و مناسب جاده های ایران در سال های اخیر است. کشنده فاو تک محور که طی سال های اخیر به ایران وارد شده همواره حضور موفقی نسبت به کشنده های رقیب در ایران داشته است.

Mileage
100
نوع سوخت
Hybrid
نوع موتور
2000
گیربکس
Automatic
Drive
RWD
View more
Video
کامیون کشنده جفت محور فاو FAW

کامیون کشنده فاو جفت محور یک کشنده قوی است که توسط شرکت سیبا موتور زیرمجموعه گروه بهمن به بازار ایران عرضه می شود. کامیون کشنده فاو دارای طول 7190 میلی مترمی باشد و عرض آن 2495 میلی متر می باشد که در مجموع کشنده فاو جفت محور می تواند 25000 کیلوگرم وزن بار ناخالص را تحمل کند.

Mileage
118000
نوع سوخت
Gasoline
نوع موتور
3000
گیربکس
Automatic
Drive
RWD
View more

کامیون کمپرسی فاو یکی از انواع ماشین های سنگین است که برای حمل شن و ماسه ومصالح ساختمانی به کار می رود. کمپرسی ها دارای سازه های الکترونیکی هستند که به خالی کردن بار در کمپرسی کمک می کند. نمایندگی انحصاری مونتاژ و واردات کامیون کمپرسی فاو درایران در اختیار شرکت سیبا موتور می باشد.

Mileage
48000
نوع سوخت
Electric
گیربکس
Automatic
Drive
4WD
View more
Video
کامیون ایسوزو ISUZU

ایسوزو شرکت خودرو سازی ژاپنی است که با تولید کامیون ایسوزو جایگاه ویژه ای در بازار حمل و نقل جاده ای دنیا برای خود پیدا کرده است. شرکت ایسوزو یک شرکت موفق درزمینه طراحی و تولید ماشین های سنگین است که در ایران نیز مانند سایر کشورها طرفداران زیادی را بدست آورده است.

Mileage
190000
نوع سوخت
Diesel
نوع موتور
2000
گیربکس
Automatic
Drive
4WD
View more
Video
کامیونت ایسوزو 8 تن

کامیونت 8 تن ایسوزو یکی ماشین های سنگین موفق شرکت ایسوزو است که همواره حضور پر رنگی در ایران داشته است. ایسوزو شرکت ژاپنی تولید کننده ماشین های سنگین است که در سال 1916 در توکیو تاسیس شد. کامیونت ایسوزو توسط شرکت بهمن دیزل در ایران مونتاژ و وارد بازارمی شود.

Mileage
100
نوع سوخت
LPG Autogas
نوع موتور
1600
گیربکس
Manual
Drive
4WD
View more

نماینده انحصاری مونتاژ و تولید کامیونت 6 تن ایسوزو در ایران شرکت بهمن دیزل می باشد. بهمن دیزل فعالیت های خود را با تکیه بر سیاست کیفیت برتر زیر نظر گروه بهمن در سال 1382 آغاز کرد. شرکت بهمن دیزل با هدف تولید کامیون های سبک، نیمه سنگین و سنگین و مینی بوس تاسیس شد.

Mileage
18000
نوع سوخت
Diesel
نوع موتور
4000
گیربکس
Automatic
Drive
AWD
View more
Video
کامیونت ایسوزو 5 تن

کامیونت 5 تن ایسوزو همانند کامیونت 6 تن و کامیونت 8 تن ایسوزو توسط شرکت بهمن دیزل در ایران مونتاژ و عرضه می شود.هدف اصلی شرکت ایسوزو از طراحی کامیونت 5 تن ایسوزو کاربرد درون شهری این کامیونت بوده بنابراین ایسوزو5 تن دارای اتاق کابین کوچک و اتاق بار کوچک است.

Mileage
5000
نوع سوخت
Ethanol
نوع موتور
1500
گیربکس
Manual
Drive
RWD
View more

کامیون رنو کراکس یکی از کامیون های شرکت فرانسوی رنو است که با بهره مندی ازجدیدترین دستاوردها و نواوری های تولید کنندگان اروپایی و همزمان با بازارهای اروپا در بازار حمل و نقل جاده ای ایران عرضه شده است. تجربه ی موفق سالها حضور رنو در ایران باعث شد که شرکت آریا دیزل با این شرکت فرانسوی همکاری کند و کامیون های شرکت رنو توسط شرکت آریا دیزل وارد ایران شود.

Mileage
67000
نوع سوخت
Ethanol
نوع موتور
2400
گیربکس
Semi-automatic
Drive
FWD
View more
Video
Special
کشنده تک محور البرز
MSRP $25 000
Our price $22 000

كاميون كشنده البرز در دو مدل 4×2 و 6×4در شركت سايپا ديزل گروه خودروسازي سايپا توليد مي گردد . اين كاميون با گيربكس قدرتمند 16 دنده و تجهيزاتي نظير : كروز كنترل ، فشار سنج روغن ، دكمه استارت موتور خارج از كابين ،GPS و … از محصولات مناسب و قابل اطمينان در ميان رقيبان خود در بازار مي باشد .گروه سایپا شرکت تولید کننده کشنده البرز یکی از …

Mileage
100
نوع سوخت
Gasoline
نوع موتور
2000
گیربکس
Semi-automatic
Drive
RWD
View more
Video
کشنده جفت محور کاوه
MSRP $33 000
Our price $30 000

کامیون کشنده کاوه از محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا است که درسایپا دیزل تولد می شود. این کامیون با گیربکس قدرتمند 16 دنده و همچنین موتور پیشرفته تکنولوژی کمپانی رنو، مجهز به امکاناتی نظیرGPS، چراغ مه شکن عقب و جلو،دکمه استار موتورخارج از کابین و … می باشد.

Mileage
40000
نوع سوخت
Diesel
نوع موتور
2000
گیربکس
Automatic
Drive
AWD
View more

یکی دیگر از کارهای موفق شرکت سایپا کامیونت 5.5 تن بدون خواب الوند است که توسط سایپا دیزل تولید می شود. سایپا دیزل کامیونت الوند را به تکنولوژی جدید GPS مجهز کرده است که باعث شده کامیونت الوند طرفداران بیشتری به دست آورد. کامیونت الوند در سه مدل 5 تن، 6 تن و 8 تن به بازار عرضه می شود که مدل کامیونت 5 تن الوند …

Mileage
17000
نوع سوخت
Gasoline
گیربکس
Manual
Drive
FWD
View more
MSRP $35 000
Our price $28 000

کمپانی مرسدس بنز، سری آتگو را درسال 1997 به بازار معرفی کرد. این کامیون با وزن 16-7.5 تولید می شود.کمپانی بنز این کامیون چند منظوره را در مدل های مختلفی از جمله کمپرسی، چهار چرخ محرک، کامیون حمل زباله، و حتی مجهز به جرثقیل، با کابین های مختلف با نام های Day Cab، Extended Day Cab، Low Roof Sleeper، و High Roof Sleeper تولید و به بازار عرضه می‌کند.

Mileage
80000
نوع سوخت
Diesel
گیربکس
Automatic
Drive
4WD
View more
Video
کامیون باری و کمپرسی 1924
MSRP $25 000
Our price $18 000

یکی از نمونه موفق شرکت بنز کامیون کمپرسی 1924 آن است. بنز که همواره ماشین های سنگین با کیفیت بالایی می سازد در ساخت کامیون کمپرسی هم موفق عمل کرده و توانسته رضایت مشتریان را بدست بیاورد. کامیون کمپرسی ها برای حمل و جابه جایی مصالح ساختمانی و شن وماسه بکار می روند که یکی از انواع پر طرفدار در بازار حمل و نقل جاده ای ایران کمپرسی بنز است.

Mileage
18000
نوع سوخت
Diesel
گیربکس
Automatic
Drive
AWD
View more

کامیون کمپرسی 2624 شرکت بنز یکی از کمپرسی هایی است که بعد 48 سال هنوز نیز روی خط تولید است و با وجود تکنولوژی پیش پا افتاده هنوزدر جاده های ایران دیده می شود. کامیون کمپرسی بنز جفت محور که در ایران به 10 چرخ دماغ کوتاه معروف است در حالی بین رقبای تازه وارد چینی و کره ای دیده می شود که طبق اعلام شرکت ایران خودرو دیزل اتفاقا سال گذشته فروش خوبی را تجربه کرده است.

Mileage
8000
نوع سوخت
Hybrid
گیربکس
Manual
Drive
RWD
View more
Video
Special
کامیونت فاو FAW
MSRP $39 600
Buy for $35 000

گروه فاو شرکت خودروسازی دولتی چینی است، که در زمینه تولید انواع خودرو، اتوبوس، کامیون‌های سبک، متوسط و سنگین، همچنین ساخت قطعات خودرو فعالیت می‌کند. گروه فاو در سال ۱۹۵۸ بزرگترین سازنده بومی خودروهای مسافری چین بود.

Mileage
100
نوع سوخت
Hybrid
نوع موتور
3000
گیربکس
Automatic
Drive
4WD
View more
Show all
Call to action
BMW i8 THE MOST PROGRESSIVE SPORTS CAR.